flaga flaga flaga
e-mail: kontakt@systemylokalizacyjne.pl
konsultant: 536 006 500
Promocja montażowa!
Zamów już dziś, a za montaż zapłacisz promocyjną cenę 75zł!
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Wpisz tekst z obrazka w to pole
fota

Masz pytania?

Zadzwoń

536 006 500

fota

Aktualności w ofercie firmy


 
 
Pobierz obrazki
 
INTEGRACJA SYSTEMÓW GIEŁD TRANSPORTOWYCH JUŻ DOSTĘPNA!
Z radością chcemy przekazać Państwu informację dotyczącą wdrożenia usługi eksportu danych lokalizacyjnych z Platformy Lokalizacyjnej ASNET GPS24 do zewnętrznych systemów giełd transportowych. W chwili obecnej firma ASNET nawiązała współpracę z głównymi dostawcami tego typu usług takimi jak TimoCom, Trans.eu oraz Gatehouse.dk. Jeżli korzystacie Państwo z którejś z wymienionych platform, serdecznie zachęcamy do wykorzystania funkcji API i integracji wspomnianych systemów!
 
Pobierz obrazki
 
 
 
 
 
CO ZROBIĆ ABY KORZYSTAĆ Z FUNKCJI EKSPORTU LOKALIZACJI GPS DO PLATFORM GIEŁD TRANSPORTOWYCH?
Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób skorzystać z funkcji eksportu danych do platform giełd transportowych? Skontaktuj się z naszym biurem już dzisiaj drogą mailową pod adresem biuro@systemylokalizacyjne.pl lub telefonicznie pod numerem 536 004 200 i zapytaj o warunki integracji z systemami giełd transportowych Portalu Lokalizacyjnego.
 
 
 
Co JESZCZE MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?
 
Nowy pojazd?
Pobierz obrazki
 
Pojazd w Twojej flocie nie ma jeszcze lokalizatora GPS?
Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś aby mieć pełną kontrolę nad swoją flotą i kierowcami!
Pytania?
Pobierz obrazki
 
Nie chcesz tracić czasu na czytanie? Zadzwoń do naszego działu wsparcia, a nasz specjalista odpowie na wszystkie pytania dotyczące systemu.