flaga flaga flaga
e-mail: kontakt@systemylokalizacyjne.pl
konsultant: 536 006 500
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Wpisz tekst z obrazka w to pole
fota

Masz pytania?

Zadzwoń

536 006 500

fota
zdjecie
Samochody ciężarowe

Samochody ciężarowe


 
Kontroluj, zarządzaj, oszczędzaj!
 
Posiadasz flotę samochodów ciężarowych?
 
Nasz system ułatwi Twoja prace w sferze efektywnego zarządzania i kontroli pracy kierowców. Dzięki naszemu systemowi zawsze będziesz na bieżąco znał pozycję i stan poszczególnych pojazdów. Funkcje specjalistyczne takie jak kontrola i analiza zużycia paliwa, lub odczyty z tachografu pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Większość współczesnych ciągników siodłowych jest wyposażona w interfes CAN, z którego nasze urządzenia są w stanie odczytać wiele szczegółowych danych, zaczynając od dotychczasowego przebiegu kończąc na tak szczegółowych informacjach jak nacisk na oś czy temperatura silnika. Nasz system to idealne rozwiązanie dla każdego właściciela firmy transportowej dla którego liczy się efektywność i wydajność floty. Aktualnie rozwijamy nową funkcjonalność ECODriving, która pozwoli określić normy uznawane przez Państwa za ekonomiczną jazdę. Na ich podstawie będzie można wygenerować szczegółowe raporty dotyczące przekroczeń norm przez kierowców. 
 
 
Szczegółowy opis funkcji związanych bezpośrednio z sektorem samochodów ciężarowych znajdziecie Państwo w menu po lewej stronie.