e-mail: kontakt@systemylokalizacyjne.pl
konsultant: 536 006 500
Urządzenie bez kosztów montażu już od 57 zł!
Zamów już dziś lokalizator Connect&GO i zamontuj go samodzielnie!

Aktualności w ofercie firmy


 
 
Pobierz obrazki
 
System ASNET GPS24 to coś więcej niż usługa lokalizacyjna
W odpowiedzi na liczne zapytania dotyczące dodatkowych możliwości Platformy Lokalizacyjnej ASNET GPS24, chcemy przedstawić Państwu dodatkowe funkcjonalności, które pomogą zabezpieczyć pojazd, ładunek, a także kierowcę przed potencjalnymi zagrożeniami. Przycisk antynapadowy, zdalne odcięcie zapłonu oraz wykrywanie holowania pojazdu pozwolą Państwu spać spokojnie w sytuacjach kryzysowych.
 
Pakiet alarm
Zadbaj o bezpieczeństwo swojego pojazdu oraz kierowcy odbierając informacje o wzbudzeniu alarmu wywołanego przy pomocy przycisku antynapadowego lub alarmu w pojeździe. W przypadku zagrożenia niniejsze rozwiązanie pozwoli na natychmiastową reakcję Centrum Monitorowania Pojazdów lub powiadomienie wskazanych osób za pośrednictwem SMS/E-mail.
Pobierz obrazki
 
Pobierz obrazki
 
PAKIET LAWETA
Odbieraj powiadomienia w formie e-mail i SMS o próbie holowania lub kradzieży auta na lawecie. Aktywacja specjalnego czujnika położenia 3D pozwala wykryć ruch pojazdu na wyłączonej stacyjce i natychmiast zareagować na tego typu zdarzenie.
Pakiet sterowanie
Zyskaj pełną kontrolę nad pojazdem instalując zdalną blokadę rozrusznika, którą możesz w każdej chwili aktywować z poziomu Portalu Lokalizacyjnego. Dzięki takiemu wykorzystaniu najnowszych technologii możesz także zdalnie sterować innymi urządzeniami w pojeździe jednym kliknięciem.
Pobierz obrazki
 
 
Jeżeli jesteś zainteresowany wdrożeniem którejś z wymienionych funkcjonalności, skontaktuj się z nami. Przygotujemy indywidualną kalkulację wdrożenia wybranego rozwiązania.
 
 
 
 
Co JESZCZE MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?
 
Nowy pojazd?
 
Pobierz obrazki
Pojazd w Twojej flocie nie ma jeszcze lokalizatora GPS?
Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś, aby mieć pełną kontrolę nad swoją flotą i kierowcami!
Pytania?
 
Pobierz obrazki
Nie chcesz tracić czasu na czytanie? Zadzwoń do naszego działu wsparcia, a nasz specjalista odpowie na wszystkie pytania dotyczące systemu.