e-mail: kontakt@systemylokalizacyjne.pl
konsultant: 536 006 500
Urządzenie bez kosztów montażu już od 57 zł!
Zamów już dziś lokalizator Connect&GO i zamontuj go samodzielnie!

Profesjonalizm i rzetelność Asnet Monitoring


 
ASNET MONITORING - jakość i bezpieczeństwo
 
ASNET MONITORING - SYSTEMY LOKALIZACYJNE to firma specjalizująca się w systemach monitorujących. Od czasu powstania w 1996 roku systematycznie wdrażamy nowoczesne technologie służące monitorowaniu obiektów stałych i mobilnych.
 
Praktycznym potwierdzeniem naszej rzetelności i profesjonalizmu jest ponad 20 lat nieprzerwanej działalności. Przez ten czas rozwinęliśmy nasz profesjonalny system, co zaowocowało wieloletnią współpracą z wieloma renomowanymi klientami. W naszym całodobowym centrum monitoringu pod czujnym okiem dyżurnych, monitorujemy kilka tysięcy pojazdów i obiektów stałych..
 
Pragniemy przedstawić Państwu ofertę dotyczącą profesjonalnej lokalizacji gps, którym jest System Monitoringu i Ochrony Pojazdów. System umożliwia ochronę, zarządzanie pojazdami i śledzenie ich w czasie rzeczywistym; bieżący kontakt z pojazdami możliwy jest dzięki łączności poprzez sieć GSM/GPRS oraz internet.
 
System umożliwia także rozliczanie pracy pojazdów dostarczając Użytkownikowi informacji takich jak czas pracy, przebiegi, odtworzenie tras przejazdów i miejsc postojów. Powyższe informacje pozwalają na obiektywną weryfikację rozliczeń związanych z pojazdem.
 
Urządzenia alarmowe zamontowane w pojazdach umożliwiają szybką reakcję w przypadku wywołania alarmu włamaniowego lub napadowego.
 
Produkt ASNET-SMOP jest owocem wielu lat doświadczeń, podczas których wdrożono kilka tysięcy systemów. System oparty jest na rozbudowanej strukturze technicznej i informatycznej. Gwarantujemy Państwu elastyczne dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb, możliwość rozbudowy o kolejne opcje a także ciągłą modernizację systemu tak w zakresie urządzeń jak i oprogramowania.
 
Do produkcji systemu zostały zastosowane podzespoły najwyższej jakości i dlatego elementy oferowanego przez nas systemu posiadają stosowne certyfikaty i pozytywne oceny ich skuteczności wydane przez instytucje uprawnione w tym zakresie.
 
Oprócz wysokiej jakości samego produktu potwierdzonego wieloma certyfikatami zabezpieczamy naszym klientom profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dzięki rozbudowanej strukturze warsztatowej oraz mobilnemu serwisowi, realizujemy zlecenia na terenie całego kraju. Aktualnie w ramach konsorcjum kapitałowego rozwijamy nasz produkt również na terenie Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Niemiec.