e-mail: kontakt@systemylokalizacyjne.pl
konsultant: 536 006 500
Urządzenie bez kosztów montażu już od 57 zł!
Zamów już dziś lokalizator Connect&GO i zamontuj go samodzielnie!

FLOTA & OCHRONA


Oferta monitoringu pojazdów
 
Nasza oferta skierowana jest głównie do dwóch grup klientów:
  • firmy, które systemy GPS wykorzystują jako narzędzie do nadzoru ruchu obiektów mobilnych

    (usługa FLOTA)

  • osoby prywatne, którym monitoring GPS służyłby jako zabezpieczenie antykradzieżowe pojazdu

    (usługa OCHRONA)


FLOTA
Systemy GPS umożliwiają monitoring pojazdów w czasie rzeczywistym on-line, a także odczyt i szczegółową analizę zmiennych takich jak trasa i czas pracy. Opcje te są osiągalne dzięki pełnemu dostępowi do serwera bazy monitorującej poprzez sieć internetową. 
Abonament FLOTA pozwala na korzystanie z oprogramowania, które na bieżąco uzyskuje informacje na temat pozycji każdego z pojazdów oraz pobiera dane bezpośrednio z pamięci lokalizatora gps zamontowanego w pojeździe. Aktualizacja i zapis danych następuje co kilka sekund. Dodatkowo program monitoringu pojazdów  daje możliwość wizualizacji ruchu obiektów na monitorze komputera oraz zezwala na dostęp do bazy raportowania ASNET-SMOP. 


OCHRONA
Monitoring GPS, który służyć ma ochronie antykradzieżowej, wszelkie sygnały otrzymane z pojazdu przekazuje bezpośrednio do Alarmowego Centrum Monitoringu Pojazdów, gdzie następnie podejmowane są działania interwencyjne, określone przez użytkownika pojazdu w odpowiednich procedurach. Pakiet OCHRONA, na podstawie koncesji MSWiA, umożliwia firmie ASNET podejmowanie czynności interwencyjnych, mających na celu namierzenie pojazdu na terenie Polski oraz współpracę z odpowiednimi służbami, takimi jak Policja czy Interpol poza granicami kraju. 
 
INFORMACJE OGÓLNE
Na abonament składają się koszty utrzymania stacji bazowej, a także zryczałtowane, stałe opłaty pobierane przez operatorów GSM za karty SIM zainstalowane w pojazdach oraz za przesyłanie danych pomiędzy obiektami a bazą. Systemy lokalizacyjne GPS posiadają homologację w klasie profesjonalnej, umożliwiającą uzyskanie zniżek ubezpieczeniowych. 

Montaż systemu odbywa się w autoryzowanych punktach lub w siedzibie klienta na terenie Polski, po uprzedniej szczegółowej analizie warunków technicznych.