e-mail: kontakt@systemylokalizacyjne.pl
konsultant: 536 006 500
Urządzenie bez kosztów montażu już od 57 zł!
Zamów już dziś lokalizator Connect&GO i zamontuj go samodzielnie!

GPS do samochodu


Czy Twój pojazd jest wyposażony w lokalizator GPS? Jeśli nie, najwyższa pora to zmienić! A może masz już GPS-a, ale jednak nie jesteś z niego do końca zadowolony? W każdym z tych przypadków zdecyduj się na oferowany przez naszą firmę niezawodny GPS do samochodu! System i urządzenia (lokalizatory), którymi dysponujemy to coś więcej niż raportowanie przebiegu tras. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty zyskasz dostęp do pełnej wiedzy na temat ilości przebytych przez dany pojazd kilometrów. Będziesz mógł kontrolować i weryfikować pracę swoich kierowców we wszystkich aspektach:
  • czas rozpoczęcia i zakończenia jazdy
  • postoje
  • przekroczenia prędkości
  • dynamika jazdy
  • zużycie paliwa
  • wizyty serwisowe!
Z naszą pomocą nic nie umknie Twojej uwadze! GPS do samochodu to usługa, w którą powinna zaopatrzyć się każda – nawet jednoosobowa firma! Jeżeli posiadasz pod swoją opieką flotę pojazdów, nie zwlekaj z zapewnieniem jej Systemu GPS! Zatroszcz się o bezpieczeństwo swoich kierowców i pomóż im w optymalizacji czasu pracy oraz jej jakości! Monitoring floty pojazdów nie wyczerpuje możliwości Systemu GPS. Jest on również polecany dla właścicieli pojazdów prywatnych, którzy chcieliby lepiej eksploatować swoje samochody, raportować ich użytkowanie, a także podnieść komfort korzystania z nich. Warto podkreślić, że decydując się na GPS zyskujesz realne oszczędności poprzez obniżenie kosztów użytkowania pojazdów – nawet do 30%! A na bieżąco aktualizowane mapy zawsze zaprowadzą Ciebie i Twoich pracowników do wyznaczonego celu! Pojazd firmowy? Samochód prywatny? A może flota pojazdów? Niezależnie od tego, co znajduje się pod Twoją opieką w każdej z tych sytuacji GPS jest najbardziej nowoczesnym i ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwoli Ci rozwinąć skrzydła i mądrze zaistnieć na światowych drogach! 
 
Aby z niego skorzystać skontaktuj się z nami! Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące naszej usługi i pomogą dopasować ofertę do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas: 536-006-500 lub napisz: kontakt@asnetgps.pl