e-mail: kontakt@systemylokalizacyjne.pl
konsultant: 536 006 500
Urządzenie bez kosztów montażu już od 57 zł!
Zamów już dziś lokalizator Connect&GO i zamontuj go samodzielnie!

Monitoring pojazdów GPS lokalizacja floty Poznań Gniezno Piła Kalisz


platforma lokalizacyjna gps ASNET

Pytanie kontrolne 6+3 =

lub zadzwoń 536 006 500


Lokalizacja floty firmowej GPS

Oferta monitoringu GPS naszej firmy to sposób na bezpieczną jazdę pracowników jak i bezpieczeństwo ładunku i optymalizacja kosztów.

Dzięki śledzeniu za pomocą systemów lokalizacyjnych GPS trasy Państwa pojazdów są monitorowane i zapisywane, aktualna pozycja ułatwia organizację trasy a sam system zapewnia bezpieczeństwo o kierowcę jak i łądunek.

Dzięki wielu parametrą odczytywanym z komputera pokładowego i przekazywanym do systemu, sprawdzą Państwo ilość paliwa, średnie spalanie czy obroty a także nacisk na pedał gazu. Monitorować możece również aktualny stan hamulca ręcznego, otwarcia drzwi czy zapalonych świateł. Dziesiątki parametrów pozwolą Wam dowiedzieć się szczegółowo o stanie pojazdu oraz technice jazdy kierowcy. Jest to sposób na bezpieczną jazdę kierowcy oraz dbałość o sprzęt na którym pracuje.

Monitoring pojazdów

Zapraszamy na montaż lokalizatora GPS w mieście Poznań gdzie znajduje się zakład wykonujący instalację urządzeń w samochodzie. Oferta skierowana jest zarówno dla firm z Poznania jak i Gniezna, Piły, Kalisza oraz firm z województwa wielkopolskiego.

Lokalizator GPS do auta

Nasze urządzenie to niewielkich rozmiarów nadajnik GPS który oprócz pozycji pojazdu przesyła do systemu monitoringu wiele cennych informacji o stanie pojazdu. Dzięki systemowi zmniejszysz koszty związane z flotą nawet o 20%.