e-mail: kontakt@systemylokalizacyjne.pl
konsultant: 536 006 500
Urządzenie bez kosztów montażu już od 57 zł!
Zamów już dziś lokalizator Connect&GO i zamontuj go samodzielnie!

Lokalizacja floty, monitoring pojazdów GPS Szczecin, Koszalin


platforma lokalizacyjna gps ASNET

Pytanie kontrolne 6+3 =

lub zadzwoń 536 006 500


Monitoring floty i pojazdów

Czytelny i posiadający wiele funkcji - taki jest nasz system monitoringu pojazdów za pomocą lokalizatorów GPS montowanych w pojazdach. Zaawansowane połączenie pozwala odczytywać dziesiątki parametrów i optymalizować koszty w firmie.

 

Dzięki systemowi odczytacie Państwo chwilowo spalanie, ilość paliwa jak i pozycję pojazdu, jego prędkość, pokonaną trasę oraz informacje które przekazuje komputer samochodu jak zapięcie pasów, nacisk na pedał gazu czy użycie hamulca ręcznego. To tylko przykładowe funkcje które pozwolą obniżyć koszty i poprawić bezpieczeństwo.

 

Zapraszamy wszystkich klientów z województwa zachodniopomorskiego ( Szczecin, Koszalin, Stargard, Kołobrzeg, Świnoujście, Szczecinek i inne).

Lokalizacja pojazdów Szczecin

Dokładny monitoring położenia pojazdu to główna funkcja niewielkich rozmiarów lokaliatora GPS które połączone z naszym systemem monitoringu daje Państwu szybki i czytelny pogląd na pozycję floty na mapie. Nie jest to jednak koniec funkcjonalności, jaką otrzymują Państwo wraz z naszym systemem. Nadajnik GPS odczytuje parametry samochodu w czasie rzeczywistym, notuje hisotorię tras, generuje aporty o spalaniu, czasie postoju i jazdy. Dodatkowo szybko odczytają Państwo aktualną prędkość czy spalanie oraz wiele innych parametrów które do systemu przekazuje pojazd.


Dzięki analizie danych, są Państwo w stanie ograniczyć koszty w firmie, odpowiedniej zarządzać trasami jak i niewątpliwie dodatkowo zabezpieczają Państwo kierowcę, flotę i ładunki przez niebezpieczeństwami.