e-mail: kontakt@systemylokalizacyjne.pl
konsultant: 536 006 500
Urządzenie bez kosztów montażu już od 57 zł!
Zamów już dziś lokalizator Connect&GO i zamontuj go samodzielnie!

Lokalizacja pojazdów GPS monitoring Kielce Ostrowiec Świętokrzyski


platforma lokalizacyjna gps ASNET

Pytanie kontrolne 6+3 =

lub zadzwoń 536 006 500


Monitoring floty w firmie

Nasz system monitoringu pojazdów pozwala na widoczne oszczędności od pierwszego dnia. Stały dostęp do aplikacji z dowolnego urządzenia z internetem pozwala na podgląd pojazdu on-line 24 godziny na dobę za pośrednictwem cyfrowych mapa całego świata.

 

Dodatkowo oprócz funkcji śledzenia pojazdu z lokalizatora GPS, otrzymują Państwo dostęp do szerokiej gamy raportów i rozbudowanych analiz tras i ruchu floty. Mogą Państwo wyznaczyć strefy które informować będą o właściwym położeniu pojajzdu w danym czasie, sprawdzać stan pojazdu między innnymi: informacje o stanie zapłonu, zasilaniu, aktualnej prędkości, czasu pracy kierowcy i wielu innych cennych parametrów.

 

Dodatkowo łatwo skontrolujecie Państwo zużycie i tankowanie floty, ubytki paliw w pojazdach czy porównacie Państwo dane z tymi archiwalnymi. Kontrola prędkości czy przebiegu dodatkowo sprawdza kierowcę i jego styl jazdy. Sam nadajnik natomiast zabezpiecza i kierującego i pojazd z ładunkiem dodatkowo zwiększając bezpieczeństwo.

 

Zapraszamy Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Sandomierz, Końskie i firmy oraz osoby prywante z innych miast i miejscowości w województwie świętokrzyskim do skorzystania z oferty profesjonalnej lokalizacji pojazdów ASNET.