e-mail: kontakt@systemylokalizacyjne.pl
konsultant: 536 006 500
Urządzenie bez kosztów montażu już od 57 zł!
Zamów już dziś lokalizator Connect&GO i zamontuj go samodzielnie!

Jak śledzić samochód, jak działa namierzanie auta GPS


Lokalizacja pojazdu na mapie

Aktualne systemy namierzania GPS nie są już usługami elitarnymi czy stosowanymi tylko przez służby, technologia lokalizacji GPS czy geolokalizacji od wielu lat zyskuje również klientów nie tylko w firmach logistycznych do zarządzania flotą, ale również sprawdza się znakomicie w stosowaniu przez użytkownika indywidualnego, który zyska dodatkowe bezpieczeństwo i zabezpieczenie auta oraz będzie miał możliwość podglądu z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu.

Jak śledzić samochód, jak działa namierzanie auta GPS?

Technologia GPS od wielu lat dostępna jest za darmo dla użytkowników na całym świecie. Satelity GPS przekazują do lokalizatora GPS dane lokalizacyjne w czasie rzeczywistym, a nasze systemy odpowiednio je obrabiają i udostępniają w przystępnej dla oka formie. Oprócz samego położenia na mapie, lokalizator GPS zczytuje informacje z komputera pojazdu udostępniają nam szerokie spektrum danych, które możemy dowolnie obrabiać na własne potrzeby.

Wbudowany w pojeździe moduł GPS to niewielka i dobrze ukryta mała skrzyneczka, której nie widać w aucie, a miejsce montażu zna tylko właściciel i instalator. Taka instalacja jest trudniejsza do zlokalizowania przez potencjalnych złodziei i minimalizuje ryzyko łatwego odnalezienia i usunięcia lokalizatora GPS.

Śledzenie samochodu sprawdza się w praktyce

Sama funkcja geolokalizacji z GPS to nie wszystko, w praktyce przekazywane dane potrafią również poprawić bezpieczeństwo oraz poprawić ekonomię. Przekazywane dane pozwalają na planowanie i nadzór nad trasami, w tym weryfikację przebytych odcinków i zachowanie kierowców na drodze. Dodatkowo widzimy również ekonomię jazdy oraz tankowania i nagłe ubytki paliwa, z których łatwo wywnioskować niekontrolowany pobór paliwa. Monitorowanie stylu jazdy pozwala określić czy kierowcy jeżdżą bezpiecznie i przepisowo, a także czy planowe postoje odbywają się we właściwym czasie i miejscu.

mapa z lupą

Lokalizacja GPS samochodu z lokalizatora

Instalacja lokalizatora GPS to nawet 30% oszczędności, możliwość przeglądu również tras archiwalnych, kontrola pojazdu i kierowcy, nowoczesny system monitorowania pojazdów przez całą dobę. Od wielu lat udoskonalamy nasze narzędzia, aby oferować najlepsze możliwości systemu i bezawaryjną pracę.

Immobilizer w aucie nie wystarczy na złodzieja

Stosowane powszechnie szczególnie przez producentów zabezpieczenia typu immobilizer to urządzenia elektroniczne, które mają za zadanie unieruchomienie pojazdu do momentu otrzymania przez pojazd sygnału potwierdzającego właściwy klucz do auta. Jest to oczywiście funkcja użyteczna, ponieważ nie pozwoli uruchomić pojazdu z nieoryginalnego klucza, jednak nowoczesne metody stosowane przez złodziei samochodów pozwalają na ominięcie i takiego zabezpieczenia.

Stąd właśnie warto wyposażyć swój pojazd czy flotę aut w systemy antykradzieżowe typy lokalizatory GPS, który pozwalają nie tylko śledzić w czasie rzeczywistym poruszający się po mapie pojazd, ale również przesyłać nam wiele innych cennych informacji, które pozwolą nam zaoszczędzić pieniądze i czas.

 
Porozmawiaj z naszymi konsultantami, aby poznać szczegóły naszej oferty i dostosować ją do Twoich potrzeb!
Zadzwoń: 536-006-500 lub napisz: kontakt@systemylokalizacyjne.pl
Kontrola pojazdów ASNET – Twój samochód w dobrych rękach! Przejmij kontrolę!