e-mail: kontakt@systemylokalizacyjne.pl
konsultant: 536 006 500
Urządzenie bez kosztów montażu już od 57 zł!
Zamów już dziś lokalizator Connect&GO i zamontuj go samodzielnie!

Lokalizator GPS - system lokalizacji do samochodu


Lokalizator GPS to urządzenie umożliwiające monitoring danego pojazdu poprzez tzw. śledzenie. Dzięki lokalizatorowi możliwe jest precyzyjne określenie aktualnej pozycji pojazdu (odnotowywanej w czasie rzeczywistym) oraz kontrola osiąganej przez pojazd prędkości. Zainstalowane w samochodzie urządzenie pozwala na raportowanie tras przejazdów oraz ich analizę, która jest punktem wyjścia w procesie optymalizacji jazdy. Instalacja lokalizatora pomoże Ci w zyskaniu pełnej kontroli nad eksploatacją Twoich samochodów zarówno prywatnych, jak i firmowych! Aby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa możesz wyposażyć swój pojazd takżew dodatkowe urządzenia takie jak:
  • alarm w sytuacji napadu
  • czujniki: (np. wypadkowy)
a także:
  • zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą
Oferowane przez naszą firmę lokalizatory to najbardziej nowoczesne i niezawodne urządzenia śledzące! Są ekonomiczne i wytrzymałe. Stanowią doskonały kanał informacyjny i komunikacyjny – przynależność urządzenia do Systemu GPS oraz połączenie komunikacyjne z właścicielem gwarantują sprawny przepływ precyzyjnych informacji. 
 
Dlaczego warto zdecydować się na lokalizatory oferowane przez ASNET? Na polskim rynku istniejemy od blisko 20 lat. Nasza działalność jest systematycznie rozszerzana, także poza granicami naszego kraju. Jako firma specjalizująca się w monitoringu pojazdów dysponujemy autoryzowanymi punktami serwisowymi w całej Polsce, a także serwisem mobilnym! Dzięki temu wszyscy nasi Klienci mają pewność, że zainstalowane przez nas urządzenia zawsze są pod dobrą opieką! Co więcej, w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących działania lokalizatora jako nasz Klient zawsze możesz skorzystać z infolinii, w ramach której nasi konsultanci udzielą Ci wszystkich niezbędnych wskazówek!
 
Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji już teraz!
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowe informacje na temat naszej usługi albo skonsultować
szczegóły dotyczące Twojego zlecenia – zadzwoń: 536-006-500
lub napisz: kontakt@asnetgps.pl