e-mail: kontakt@systemylokalizacyjne.pl
konsultant: 536 006 500
Urządzenie bez kosztów montażu już od 57 zł!
Zamów już dziś lokalizator Connect&GO i zamontuj go samodzielnie!

MONITORING POJAZDÓW


Chcesz jak najlepiej zabezpieczyć swoje pojazdy przed kradzieżą? Zainwestuj w profesjonalny monitoring oferowany przez naszą firmę!
 
Wspieramy właścicieli pojazdów i kierowców od 1996 roku. Obsługujemy tysiące Klientów, a ich grono ciągle się powiększa! Wszyscy, którzy nam zaufali zgodnie deklarują, że są zadowoleni z naszych usług. Dlaczego? Otóż, ASNET dysponuje najbardziej nowoczesnymi narzędziami oraz nowatorskimi technologiami, które pozwalają nam na sprawne i skuteczne monitorowanie wielu tysięcy pojazdów! Co nie znaczy, że robimy to hurtowo! Każde powierzone nam zlecenie traktujemy indywidualnie. Oferowany przez nas System GPS świetnie spełnia swoje zadania, a nasi specjaliści nieustannie go aktualizują i na bieżąco doskonalą tak, aby zawsze i w każdej sytuacji był niezawodny! 
 
Monitoring pojazdów, który znajduje się w naszej ofercie, obejmuje m.in. ochronę pojazdów przed kradzieżą. Proponowane przez nas rozwiązanie typu DALLAS (czytnik + pastylki) to najlepsze zabezpieczenie pojazdów przed kradzieżą!
 
Jakie jeszcze korzyści odniesiesz decydując się na nasz System monitorujący?
  • Twoje pojazdy będą monitorowane przez całą dobę!
Nasze Centrum Monitoringu działa 24h/dobę, 7 dni w tygodniu! Dyżurny skontaktuje się z Tobą zawsze, gdy dostrzeże coś niepokojącego, np. niezidentyfikowaną próbę uruchomienia pojazdu!
  • Zawsze będziesz na bieżąco!
Zyskujesz nieograniczony dostęp do Systemu! W dowolnej chwili możesz sprawdzić aktualne położenie floty, oraz uzyskać potrzebne Ci szczegółowe informacje (czas pracy kierowców, przebieg tras, zużycie paliwa). Instalując nasz System monitorujący zyskasz możliwość pełnej i komfortowej kontroli nad swoją flotą, samochodem firmowym bądź prywatnym. Niezależnie od tego jaki jest Twój pojazd i jakim rodzajem monitoringu GPS jesteś zainteresowany – nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Nie trzymamy się sztywno ustalonych, często niekorzystnych pakietów, które są popularne wśród konkurencji. Naszym Klientom oferujemy elastyczne rozwiązania idealnie dopasowane do Waszych potrzeb.
 
Nie pozostawiaj dłużej swoich pojazdów bez ochrony!
Skontaktuj się z nami telefonicznie: 536-006-500
lub napisz do nas wiadomość: kontakt@asnetgps.pl
 
Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące naszej oferty.
Zapraszamy!