flaga flaga flaga
e-mail: kontakt@asnetgps.pl
konsultant: 536 006 500
zdjecie
Jeden system - ocean możliwości

Jeden system - ocean możliwości


 

Jeden system - ocean możliwości

 

System lokalizacji pojazdów stworzony przez naszą firmę należy do elity wśród profesjonalnych systemów odpowiedzialnych za lokalizację pojazdów. Nowoczesne technologie połączone z wygodną aplikacją dostępną zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych sprawiają, że nasz system służy za kompletne centrum monitoringu i nadzoru nad pracą floty. Funkcjonalność systemu została stworzona w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, oraz sugestie naszych wieloletnich klientów. Poniżej znajdziecie Państwo opis podstawowych funkcji, które znalazły się w systemie. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w menu po lewej stronie.

 

  • Lokalizacja na mapach Europy i świata
  • Nadzór pracy floty
  • Kontrola paliwa
  • Weryfikacja pracy kierowców
  • Generowanie raportów przebiegu
 
System, który zostaje oddany do Państwa użytku jest ciągle modernizowany i rozbudowywany na potrzeby klientów. Oznacza to, że nawet jeżeli jakiejś funkcji w chwili obecnej nie ma, to nasz produkt nie jest zamknięty i może ona pojawić się w przyszłości na Państwa życzenie. 
 
 
Jeszcze raz zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszego systemu, które możecie zobaczyć Państwo w menu po lewej stronie.