flaga flaga flaga
e-mail: kontakt@systemylokalizacyjne.pl
konsultant: 536 006 500
zdjecie
Jeden system - ocean możliwości

Jeden system - ocean możliwości


Integracja API


 
Integracja to czysty zysk!
 
Wyprzedź konkurencje na giełdzie transportowej dzięki wdrożeniu integracji naszej platformy lokalizacyjnej z systemami giełd transportowych!
 
Nasz System Lokalizacyjny ASNET GPS24 przy użyciu API wysyła dane o lokalizacji poszczególnych pojazdów do systemu giełdy transportowej, która wykorzystuje aktualne dane lokalizacyjne dla potrzeb klientów. Pozwala to na integrację obu systemów i wykorzystanie w pełni możliwości systemu GPS dla celów sprzedażowych. Dzięki takiej funkcji, będziesz o krok przed konkurencją, co przełoży się na dodatkowy zysk w postaci klientów na giełdzie transportowej!
 
 
Poniżej opisano sposób wdrożenia funkcji eksportu danych lokalizacyjnych z użyciem API:
 
  • Klient zwraca się do giełdy transportowej z zapytaniem o integrację systemu lokalizacyjnego ze swoim kontem klienckim dla danej platformy. Tutaj należy poinformować dostawcę usługi giełdy transportowej, że korzysta Pan z naszego systemu.
  • Giełda transportowa zwraca się do nas o utworzenie konta dedykowanego dla eksportu danych pojazdów Państwa firmy.
  • Ustalamy z Państwem, które pojazdy mają znaleźć się na koncie dedykowanym dla celów eksportu danych telemetrycznych. Koszt takiego konta to 10 zł netto miesięcznie. (W przypadku wielu różnych dostawców wymagane będą dodatkowe osobne konta dla każdego z nich)
  • Po ustaleniu szczegółów, wysyłamy dane dedykowanego konta do usługodawcy giełdy transportowej.
  • Dane telemetryczne zostają przesyłane do usługi giełdy transportowej i wykorzystywane do celów związanych z obsługą zleceń giełdy transportowej. 

 

Na chwile obecną System Monitoringu i Ochrony Pojazdów ASNET GPS24 zintegrowany jest z następującymi systemami giełd transportowych: