flaga flaga flaga
e-mail: kontakt@systemylokalizacyjne.pl
konsultant: 536 006 500
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Wpisz tekst z obrazka w to pole
fota

Masz pytania?

Zadzwoń

536 006 500

fota
zdjecie
Pojazdy komunalne

Pojazdy komunalne


 
Weryfikacja pracy floty jeszcze nigdy nie była tak prosta!
 
Zarządzasz flotą pojazdów komunalnych?
 
System monitoringu GPS, który Państwu oferujemy idealnie sprawdza się w gałęzi gospodarki jaką jest gospodarka komunalna. Nasze urządzenia i oprogramowanie pozwalają na kompleksowy nadzór nad pracą maszyn i pojazdów komunalnych. Przy pomocy naszej aplikacji w prosty i czytelny sposób możecie Państwo sprawdzić czy dany pojazd odwiedził wszystkie wymagane punkty na swojej trasie - np. czy śmieciarka odebrała załadunek ze wszystkich wymaganych miejsc. Moduł kontroli paliwa pozwoli na monitorowanie zużycia zarówno na trasach jak i w przypadku włączonego zapłonu na postojach. Co bardzo ważne istnieje możliwość podpięcia urządzeń zewnętrznych do naszego lokalizatora w taki sposób, aby np. przekazywały dane o tym czy dane urządzenie jest włączone i pracuje. Jest to przydatne np. w przypadku pługów śnieżnych gdzie łatwo można zweryfikować czy pojazd pracuje w rzeczywistości czy tylko porusza się po trasie bez opuszczonej lemieszy. Dodatkowo nasz system zapewnia kontrolę pracy kierowców - przy pomocy dodatkowego czytnika cyfrowego DALLAS, lub tachografu można w prosty sposób zidentyfikować aktualnego kierowcę i rozliczyć go z rzeczywistej pracy.
 
 
Szczegółowy opis funkcji związanych bezpośrednio z sektorem samochodów komunalnych znajdziecie Państwo w menu po lewej stronie.