e-mail: kontakt@systemylokalizacyjne.pl
konsultant: 536 006 500
Urządzenie bez kosztów montażu już od 57 zł!
Zamów już dziś lokalizator Connect&GO i zamontuj go samodzielnie!

Systemy telematyczne - czym są?


Zarządzanie i telematyka floty to pojęcia dobrze znane w logistyce, dystrybucji, transporcie towarowym i publicznym, a także w firmach świadczących usługi różnego rodzaju maszynami budowlanymi, specjalistycznymi czy ciężkim sprzętem. Systemy telematyczne pozwalają na skuteczniejszym zarządzaniu a także oferują wiele funkcji, które w inteligentny sposób ułatwią zarządzanie flotą pojazdów.

Telematyka w zarządzaniu firmą

Floty aut codziennie przemierzające setki czy tysiące kilometrów to serce handlu i transportu publicznego. Nadzorowanie wielu pojazdów jednocześnie to nie lada wyzwanie, które wymaga doświadczenia, wiedzy i odpowiednich systemów monitoringu opartych na systemach telematycznych.

Telematyka transportu firmowego

W transporcie to oczywista kwestia optymalizacji przejazdów oraz dbania o ekonomię jazdy kierowców, a także kontrola nad czasem pracy i bezpieczeństwem kierowcy i ładunku. Wszystkie przekazywane dane, jak i odpowiednia analiza pozwala w oczywisty sposób wpłynąć na redukcję kosztów w firmie i poprawę bezpieczeństwa.

działanie systemów telematycznych

Jak wdrożyć telematykę floty w firmie?

Wdrożenie telematyki w firmie wcale nie musi być procesem trudnym, szczególnie kiedy nasze problemy są już rozwiązane systemowo i nie musimy szukać rozwiązań, których na rynku brak. Systemy monitoringu i lokalizacji GPS ASNET, od lat udoskonalane są, aby pozyskiwać możliwie dużo przydanych dla danego sektora informacji. Dla branży przewozowej system lokalizacji to szereg prostych i czytelnych danych, które szybko przynoszą realne korzyści. Rozwiązanie podstawowych problemów, jak wyznaczanie i kontrola tras przejazdów, tankowań i zużyć paliwa, kontroli przebiegów i czasu pracy kierowców, a także opłat za przejazdy płatnymi odcinkami zostały w prosty sposób rozwiązane w jednym systemie. Przesyłanie danych w czasie rzeczywistym pozwala na szybkie reakcje osób zajmujących się logistyką i bezpieczeństwem, ponadto szereg danych przesyłanych do systemów umożliwia generowanie specjalistycznych raportów w danym segmencie.

 
Porozmawiaj z naszymi konsultantami, aby poznać szczegóły naszej oferty i dostosować ją do Twoich potrzeb!
Zadzwoń: 536-006-500 lub napisz: kontakt@systemylokalizacyjne.pl
Kontrola pojazdów ASNET – Twój samochód w dobrych rękach! Przejmij kontrolę!