e-mail: kontakt@systemylokalizacyjne.pl
konsultant: 536 006 500
Urządzenie bez kosztów montażu już od 57 zł!
Zamów już dziś lokalizator Connect&GO i zamontuj go samodzielnie!

Monitoring floty, lokalizacja GPS dla pojazdów Łódź, Piotrków Trybunalski Pabianice


platforma lokalizacyjna gps ASNET

Pytanie kontrolne 6+3 =

lub zadzwoń 536 006 500


Działania ASNET MONITORING na terenach województwa łódzkiego pozwoliły pozyskać wielu klientów w miastach takich jak Łódź, Piotrków Trybunalski czy Pabianice. Punkty serwisowe ASNET MONITORING realizują wdrożenia Systemu Monitoringu i Ochrony Pojazdów ASNET GPS24 także w mniejszych miejscowościach województwa.
 
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dla monitoringu GPS pojazdów co przyniesie Państwu wymierny zysk w postaci:
  • Nadzór pracy kierowców i floty samochodowej
  • Zysk i oszczędności wynikające ze zmniejszonego spalania floty
  • Brak nadużyć samochodów dla celów prywatnych
  • Zapezpieczenie załadunku i samego pojazdu 
  • Dodatkowe zabezpieczenie kierowcy
  • Ciągły Monitoring GPS pojazdów w trybie online przez 24 godziny

System lokalizacji GPS

Sprawdź już dziś ofertę na system monitoringu pojazdów GPS ASNET który jest znakomitym narzędziem do kontroli, nazdor i polepszenia bezpieczeństwa w niemal każdej firmie. Zarówno firmy spedycyjne jak i wszyskie inne które wykorzystują samochody, ciężarówki czy inne pojazdy specjalistyczne np. maszyny rolnicze lub budowlane wykorzystują lokalizatory GPS do poprawy zabezpieczeń pojazdów. Obecność nadajnika gps sprawia, iż w każdy momencie sprawdzą Państwo pozycję interesującej jednostki. Dodatkowo nasz system monitoringu odczytuje dziesiątki parametrów przesyłanych z komputera samochodu, przez co możemy dokładnie sprawdzić jego stan i parametry.

Wypełnij formularz kontaktowy albo wykonaj telefon pod numer 536 006 500 a dowiesz się wiecej na temat usługi Monitoringu GPS pojazdów. Zapoznaj się także z krótkim video ukazującym sposób działania, oraz zalety Systemu Monitoringu i Ochrony Pojazdów ASNET GPS24.