e-mail: kontakt@systemylokalizacyjne.pl
konsultant: 536 006 500
Urządzenie bez kosztów montażu już od 57 zł!
Zamów już dziś lokalizator Connect&GO i zamontuj go samodzielnie!

Monitoring pojazdów lokalizacja GPS Białystok Suwałki Łomża


platforma lokalizacyjna gps ASNET

Pytanie kontrolne 6+3 =

lub zadzwoń 536 006 500


Firma ASNET MONITORING działa także na rynku w województwa podlaskiego. Świadcząc usługi Monitoringu GPS pojazdów dla lokalnych kontrahentów, oraz zabezpieczając pojazdy prywatnych użytkowników. Punkty serwisowe i montażowe instalujące System Monitoringu i Ochrony Pojazdów ASNET GPS24 znajdują się w miejscowościach takich jak Suwałki, Łomża czy Białystok. 
 
Korzystanie z Monitoringu GPS pojazdów daje wymierne korzyści
  • Pełni nadzór nad pracą swojej floty
  • Spadek zużycia paliwa
  • 100% spadek nadużyć pojazdu w celach prywatnych
  • Zabezpieczenie pojazdu
  • Zwiększenie bezpieczeństwa kierowców
  • Całodobowy Monitoring GPS

Lokalizacja pojazdów GPS

ASNET oferuje skuteczny system z lokalizacja pojazdów poprzez moduł GPS. Niewielkich rozmiarów urządzenie przesyła do systemu wiele cennych informacji odnośnie aktualnego położenia oraz stanu poszczególnych pojazdów floty. W dowolnym momencie sprawdzą Państwo położenie samochodu na mapie, aktualnie spalanie, poziom paliwa, aktualnie zapalone światła jak i wiele innych parametrów które system monitorowania pojazdów Państwu przedstawi.
 
Jeżeli chcesz otrzymać ofertę na Monitoring GPS swoich pojazdów zadzwoń pod numer 536 006 500, lub wypełnij formularz. Zapraszamy także do zapoznania się z krótkim filmem-prezentacją usługi Systemu Monitoringu GPS pojazdów oferowanego przez naszą firmę.