e-mail: kontakt@systemylokalizacyjne.pl
konsultant: 536 006 500
Urządzenie bez kosztów montażu już od 57 zł!
Zamów już dziś lokalizator Connect&GO i zamontuj go samodzielnie!

Lokalizacja GPS - monitoring pojazdów Lublin Zamość Chełm


platforma lokalizacyjna gps ASNET

Pytanie kontrolne 6+3 =

lub zadzwoń 536 006 500


Profesjonalny monitoring floty

Specjalizujemy się w monitoringu samochodów - systemach które wykorzystują lokalizatory GPS do lokalizacji i odczytów parametrów pojazdów. Dzięki rozbudowanemu systemowi łatwo odczytają Państwo szereg informacji które zwiększą efektywność i zmniejszą koszty floty.

System pokazuje między innymi: poziom i zużycie paliwa, prędkość, obroty silnika, siłę nacisku na pedał gazu, otwarcie drzwi, zamków, stan świateł, zapięcie pasów bezpieczeństwa czy stan hamulca ręcznego.

 

Dokładna lokalizacja pojazdu za pomocą GPS gwarantują szczegółowe dane na mapie gdzie znajdziemy również numer budynku. Dodatkowo systemy monitoringu ASNET umożliwiają ustawienia automatycznych procedur alarmowych zabezpieczających pojazdy przed kradzieżą, wyjazdem po za wskazany obszar czy nieautoryzowanem użyciem.

 

Na terenie województwa lubeskiego w jego stolicy Lublinie obsługujemy również klientów z innych miast : Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy a także Świdnik i wiele innych miast i miejscowości w lubelskim.

Lokalizacja pojazdów GPS

Dzięki naszemu systemowi lokalizacji łatwo odnajdą Państwo poszczególne pojazdu czy to w ruchu czy postoju i sprawdzą najważniejsze parametry które auto przekazuje. Oprócz samego namierzania które bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo kierowcy oraz floty i ładunków, liczne informacje przesyłane z komputera pojazdu pomogą Państwu zoptymalizować koszty tras, sprawdzić jak jeżdzą poszczególni kierowcy oraz odpowiednio zareagować np. w przypadku braku zapalonych świateł do jazdy dziennej.